ZENMASSTT.COM ORDER

Name of Complainant Negoita Bianca
Date of ComplaintMarch 10, 2023
Name(s) of companies complained against
Category of complaint E-Com & Retail
Permanent link of complaint Right click to copy link
Share your complaint on social media for wider reach
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail
Text of Complaint by Negoita Bianca:

On 17th of February 2023 I ordered a a very nice shirt online. The discription showed a very nice material, good quality product with hand made insertions, described as being a romanian traditional blouse (IE) sowed manually.
Today, ,07.03.2023 I received the order and it is a HORRIBLE piece of material, not resembling a bit with what I ordered.
I just want a refund

Image Uploaded by Negoita Bianca:

ZENMASSTT.COM ORDER

5 thoughts on “ZENMASSTT.COM ORDER

  1. Am pățit la fel. A fost cel mai urât produs pe care l-am primit vreodată. Acum doresc returnarea produsului și nu voi mai comanda niciodată de pe acest site. Este o înșelătorie maximă.

  2. Szerintem sosem kapod vissza a pénzed. Én is így jártam. 3 hónapja várom a pénz-visszatérítést.

  3. Am comandat acum cateva luni un palton cu gluga din lana.Paltoanele din reclama aratau f bine.Am primit comanda cu un produs oribil.Materialul dintr-un plastic ordinar,cusaturi strambe,pensele facute pe fata materialului, fara gluga si nici nr nu corespunde.Halatele de baie arata mult mai bine.In oferta spun ca in 14 zile poti returna produsul ,daca nu corespunde.Au doua adrese false,una la Dragonul rosu,alta in Sibiu Am luat legatura prin email.Mi-au raspuns si mi-au scris sa le trimit poze.Am trimis poze si mi-au scris ca nu pot returna produsul ca adresa lor este” peste mari si tari”.Initial au spus sa opresc produsul si imi returneaza la inceput30% din valoarea,apoi 40%. Nu am fost de acord,eu am vrut sa returnez produsul.M-am lasat pagubasa.Fac reclama pe facebook si folosesc f multe situri.Va scriu doar cateva;indicating.top,prepare.top,assumes.top si multe altele .Daca vreti vi le trimit pe cele40 sau 50,pe care le-am descoperit.Pentru-ca acesti hoti sa nu mai insele pe nimeni ,trebuie inchise siturile de pe facebook Luati masuri pentru-ca sunt f multe persoane inselate.Va multumesc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *